אודות מרכז בר-אילן לנדל"ן

בעקבות התהליכים והמגמות בנדל"ן המעצימים את השפעתו של התחום על חיי הפרט, החברה והמדינה, רכישת ידע מקצועי בתחום הנדל"ן מהווה כיום צורך חשוב וחיוני לכלל הציבור ובוודאי לעוסקים בתחום.

מרכז בר-אילן לנדל"ן מבית ביראד לימודי תעודה מתקדמים, הוא מרכז לימודים חדשני וייחודי מסוגו שהוקם במטרה להנחיל את הידע המקצועי בתחומי נדל"ן לקהלים הרלוונטים באמצעות קורסים, השתלמויות מקצועיות, כנסים ומחקר בעולמות הידע של מערכת התכנון והבנייה והנדל"ן.

בראש המרכז עומד ד"ר שוקי אמרני, מומחה בעל ניסיון מקצועי וציבורי עשיר, שכיהן בתפקידי מפתח בעולם הנדל"ן, בהם מנכ"ל משרד הפנים, יו"ר המועצה הארצית לתכנון ובנייה, יו"ר הוועדה המחוזית מרכז, יו"ר הותמ"ל, יו"ר הות"ל  ועוד. ד"ר אמרני, יחד עם נבחרת מרצים מהשורה הראשונה, בעלי שם מעולם העשייה והפרקטיקה בתחום הנדל"ן, בהם יו"ר ועדות לתכנון ולבנייה, מהנדסים, מתכננים, אדריכלים, שמאים, יועצים משפטיים, יזמים, מנכ"לים ומנהלי פרויקטים - יעניקו למשתתפים ידע מקצועי וניסיון להתנהלות מקצועית ונבונה בתחום דינמי ומתחדש זה ויחלקו עם הלומדים את הניסיון העשיר שרכשו במהלך השנים, החיוני למיצוי אופטימלי של המשאבים ומיקסום רווחים.

לצד היותו מרכז לימודי, במרכז בר-אילן לנדל"ן יוקדשו משאבים גם לחקר בעולמות התכנון והנדל"ן והשאיפה היא שיהפוך במהרה למוקד ידע ארצי מקצועי, במסגרתו יערכו כנסים מקצועיים ויוצגו מחקרים וחידושים בעולמות התוכן שיקדמו את החדשנות ואת הפיתוח לרווחת וטובת הציבור.

בסיום לימודיהם ובמידה ועמדו בכל דרישות הקורס, מקבלים הבוגרים שלנו את התעודה הבאה (דוגמה):

לימודים במרכז בר-אילן לנדל"ן - ללמוד מהטובים ביותר!

חץלימודי תעודה מבית ביראד, אוניברסיטת בר-אילן

חץמרצים בעלי שם, מומחים בתחומם, הבאים מהשטח

חץקורסים מעשיים עם דגש על מתן כלים פרקטיים

חץמגוון קורסי נדל”ן להתפתחות מקצועית מיטבית